• Banner

etui case Huawei Mate 10 Lite KAPITAN AMERYKA guma case tanio pokrowiec telefon
  • etui case Huawei Mate 10 Lite KAPITAN AMERYKA guma case tanio pokrowiec telefon
  • etui case Huawei Mate 10 Lite KAPITAN AMERYKA guma case tanio pokrowiec telefon

etui case Huawei Mate 10 Lite KAPITAN AMERYKA

14,99 zł
Brutto
Ilość

Opis


Etui NAKŁADKA do Huawei Mate 10 Lite!(Zdjęcia etui mogą byćz innego modelu, prosze nie sugerowac się otworami)  • odjazdowy, nietuzinkowy wygląd z super wzorem z miękkiego silikonu!


  • łatwa obsługa telefonu bez zdejmowania etui


  • ochrona przy upadkach i uderzeniach


  • wysokiej jakości materiału odpornego na przebarwienia i zniekształcenia


  • starannie wykonane detale, wyraziste kolory


WAŻNE!


Aby mieć pewność, iż pokrowiec z tej oferty będzie pasował prosimy o sprawdzenie w ustawieniach telefonu jego dokładną nazwę.W menu telefonu odnajdź ikonkę Ustawienia ➡️ Informacja o telefonie➡️ Nazwa urządzenia / Model (Numer modelu lub kod producenta)
Etui na telefon jest starannie wykonane, ma wyraziste kolory, nie przebarwia się.


Pokrowiec ma niezbędne otwory na wejście słuchawkowe, aparat, ładowanie. Odpowioednio sprofilowane, aby łatwo włĄczać i wyłączać telefon.


Staramy się, aby sprawić większą radośc z zakupów, dlatego do etui na telefon dodajemy również fajne i praktyczne gadżety. Szczegóły przeczytasz w naszej ofercie produktu.
Warto zastanowić się nad zakupem etui wraz ze szkłem hartowanym na ekran smarftrofa. Wtedy ochtona telefonu jest maksymalna, a ty dostajesz rabat na szkło i oszczędzasz poniądze. Tanio - to podstawa satysfakcji z zakupów.
Warto wspomieć, że etui w naszym sklepie www.etui-gsm.pl tak są wykonane, aby rampy pokrowca lekko wystawały nas ekran. Dzięki temu przy płaskim upadku telefonu jest on dodatkowo chroniony przed zbiciem.


Cena etui jest atrakcyjna w porównaniu z konkurencyjnymi sklepami, a wysyłka realizowana w 24 godziny (dni robocze) od zakupu.
Nasz sklep jest najwięszym dostawcą gumowych etui 3d na telefon w Polsce. Staramy się aby wzory były wyjątkowe, zabawne.
a
Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Etui Minnie BEARBRICK do Huawei Mate 10 Lite

Case Minnie BEARBRICK na Huawei Mate 10 Lite to idealne rozwiązanie, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Perfekcyjna ochrona smartfona. Pokrowiec wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłuży przez bardzo długi okres czasu. Etui zapewni bezpieczeństwo dla twojego urządzenia mobilnego.

Cena 19,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku