• Banner

etui Samsung Galaxy A5 2017 MYSZKA MIKI case na telefon smartfon warszawa
  • etui Samsung Galaxy A5 2017 MYSZKA MIKI case na telefon smartfon warszawa
  • etui Samsung Galaxy A5 2017 MYSZKA MIKI case na telefon smartfon warszawa
  • etui Samsung Galaxy A5 2017 MYSZKA MIKI case na telefon smartfon warszawa

etui Samsung Galaxy A5 2017 MYSZKA MIKI

Galaxy A5 2017
27,88 zł
Brutto
Ilość

Opis

.Etui Myszka Miki

Etui z miękkiego silikonu o nowoczesnym, trójwymiarowym kształcie. Posiada wycięcia lub wypustki w miejscach przycisków, gniazda słuchawek, aparatu, głośnika i ładowarki, co umożliwia łatwą obsługę smartfona bez zdejmowania obudowy.Świetnie zabezpiecza przed uderzeniami, zabrudzeniami, kurzem i wilgocią. Chroni również przód  telefonu, wystając delikatnie ponad ekran - podczas kładzenia nie pozwala na zetknięcie się szkła z podłożem.

Delikatna guma nie powoduje przegrzewania się smartfona. Jest odporna na brud, przebarwienia, zniekształcenia.Zakręcony wygląd etui nie pozwoli przejść koło Ciebie obojętnie! :)WAŻNE!

Aby mieć pewność, iż pokrowiec z tej oferty będzie pasował prosimy o sprawdzenie w ustawieniach telefonu jego dokładną nazwę.W menu telefonu odnajdź ikonkę Ustawienia ➡️ Informacja o telefonie➡️ Nazwa urządzenia / Model (Numer modelu lub kod producenta)Etui na telefon jest starannie wykonane, ma wyraziste kolory, nie przebarwia się.

Pokrowiec ma niezbędne otwory na wejście słuchawkowe, aparat, ładowanie. Odpowioednio sprofilowane, aby łatwo włĄczać i wyłączać telefon.

Staramy się, aby sprawić większą radośc z zakupów, dlatego do etui na telefon dodajemy również fajne i praktyczne gadżety. Szczegóły przeczytasz w naszej ofercie produktu.Warto zastanowić się nad zakupem etui wraz ze szkłem hartowanym na ekran smarftrofa. Wtedy ochtona telefonu jest maksymalna, a ty dostajesz rabat na szkło i oszczędzasz poniądze. Tanio - to podstawa satysfakcji z zakupów.Warto wspomieć, że etui w naszym sklepie www.etui-gsm.pl tak są wykonane, aby rampy pokrowca lekko wystawały nas ekran. Dzięki temu przy płaskim upadku telefonu jest on dodatkowo chroniony przed zbiciem.

Cena etui jest atrakcyjna w porównaniu z konkurencyjnymi sklepami, a wysyłka realizowana w 24 godziny (dni robocze) od zakupu.Nasz sklep jest najwięszym dostawcą gumowych etui 3d na telefon w Polsce. Staramy się aby wzory były wyjątkowe, zabawne.http://etui-gsm.pl/image/catalog/Produkty17/A5-2017-myszka/etui-case-jelly-guma-gumowa-3d-nakladka-pokrowiec-na-telefon-smartfon-Samsung Galaxy-A5-2017-Bytom-Bialystok-szczecin-zakopane-szklo-hartowane-starogard-sopot-minionki-myszka-minnie-mouse-miki.jpghttp://etui-gsm.pl/image/catalog/Produkty17/A5-2017-myszka/etui-case-jelly-guma-gumowa-3d-nakladka-pokrowiec-na-telefon-smartfon-Samsung Galaxy-A5-2017-Warszawa-krakow-wroclaw-poznan-radom-torun-olsztyn-elblag-gdansk-myszka-minnie-mouse-miki.jpghttp://etui-gsm.pl/image/catalog/Produkty17/A5-2017-myszka/tui-case-jelly-guma-gumowa-3d-nakladka-pokrowiec-na-telefon-smartfon-ciechanow-mlawa-ostroda-kwidzyn-ilawa-sochaczew-minsk-Samsung Galaxy-A5-2017-myszka-minnie-mouse-miki.jpga
Szczegóły produktu
Galaxy A5 2017
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: Samsung

Marka: case na telefon smartfon warszawa

Szkło Hartowane 9H do Samsung Galaxy A5 2017

Szkło Hartowane jest wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu nie będziesz miał żadnych problemów z naklejeniem go na ekran urządzenia. Dzięki specjalnej powłoce umieszczonej na szkle utrudnione jest przylepianie się drobin brudu. Posiada również właściwości, dzięki którym nie przylega do niego kurz oraz nie zostają odciski palców.

Cena 14,76 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku