• Banner

Selfie stick SZMINKA MONOPOD kij selfi na kabel

Kolor
28,29 zł
Brutto
Ilość

Opis


STYLOWY MONOPOD SZMINKAUniwersalny uchwyt do selfie jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami z systemami Android oraz iOS.Selfie Stick nie wymaga ładowania. Posiada wzmocnioną, stabilną konstrukcję, która zapewnia ostre zdjęcia wykonywane z dalszej odległości. Długość wysięgnika 70 cm.


Zaprojektowany, aby chronić cenny telefon komórkowy i połączyć się z dowolnym
kompatybilnym urządzeniem, gwarantuje utrwalenie każdej wyjątkowej chwili na zawsze.Szminka Design, która składa się do 16,5 cm i rozciąga się do 67 cm, składa się z 6 sekcji, mini po złożeniu i wystarczająco długa, gdy jest przedłużona, bardziej zhumanizowana Możesz przechowywać go w torebce, torbie, torbie do makijażu i kieszeni.Będzie popularny wśród aktywności na świeżym powietrzu. Rura ze stopu aluminium jest rowkowana i znacznie lżejsza niż inne kije selfie, ale zapewnia lepszą jakość.Bezpiecznie zaprojektowane silikonowe obicie obsługuje każdy smartfon o szerokości od 5 cm do 8 cm i zapewnia bezpieczeństwo przed upadkami i zadrapaniami.Łatwy w użyciu i przechowywaniu, wystarczy podłączyć, a następnie zatrzasnąć!
[caption id="attachment_107992" align="alignnone" width="550"]Dla osób lubiących selfi mamy w ofercie sklepu elegancki monopod zamykany jak szminka Selfi stick wyglądający jak szminka, elegancji i praktyczny monopod[/caption]Tak łatwo!Kompatybilny z większością smartfonów (szerokość: od 5 cm do 8 cm), takich jak iPhone 6 / 6S / 6 Plus / 6S Plus / 5S / SE / 5C / 5 / 4S / 4, Samsung Galaxy S6 S7 S7 Edge, Huawei,  Samsung Galaxy Note 8 Note 3Idealne dla tych, którzy podróżują samodzielnie, te mobilne akcesoria Selfie umożliwiają robienie tych zdjęć selfie z łatwością Skoncentruj się na sobie i naciśnij przycisk na pilocie


 a
Szczegóły produktu
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku