• Banner

Etui Samsung Galaxy A22

Etui Samsung Galaxy A22

Nowy telefon na rynku który zrobił furorę ze względu na dobrą cenę i internet 5g. Idealny na każdą kieszeń dla dziecka i dorosłego. W naszym sklepie oferujemy case na Samsung Galaxy A22 w dobrej cenie i super wyglądzie. Staramy się, aby każde etui było nietuzinkowe i starannie wykonane. To oczywiście oprócz funkcji ochronnych nasze pokrowce są wykonywane w Polsce a dzięki ogromnemu wyborowi masz pewność, że nie trafi się identycznie koleżance:) Chyba, że dostanie na prezent. Naszą nową propozycją są etui z brelokiem unicornem i futrzastymi ogonami i kitkami. Staramy się, aby nakładki nie były nudne i szablonowe. Kolory są wyraziste a ciekawe wzory przyciągają wzrok. Pomyśl tylko czy potrzebujesz jaśniejszych kolorów (bardziej narażone na zabrudzenie, ale świetnie wyglądają) czy ciemniejsze - które są bardziej trwałe ale może bardziej banalne. Pokrowiec na Samsung Galaxy A22 chroni plecki telefonu, ale nie zapominaj o zabezpieczeniu frontu - najlepiej elastycznym szkłem czyli folią hydrożelową. Jeśli nie chcesz zakrywać telefonu kolorowa nakładką pomyśl nad przezroczystym etui z ciekawym wzorem i np. paskiem dla lepszego uchwytu oraz służącym jako stojak.

Naszym najnowszym hitem jest case ze złotym łańcuszkiem. Delikatny i stylowy. Służy również jako uchwyt do telefonu. Jeśli chcesz sprawić dziecku fajny prezent i zarazem zabezpieczyć telefon przed zniszczeniem pomyśl nad ciekawym, dziecięcym wzorem i fajnym dodatkiem. W ten sposób dziecko nie będzie chciało pozbywać się etui chroniące telefon. Najnowszym casem dla dziecka to etui na Samsung Galaxy A22 z unicornem brelokiem. Kolorowy i zabawny pokrowiec sprawi z pewnością dużo frajdy.

Mamy również opcje wyprodukowania etui ze zdjęciem na praktycznie każdy model telefonu. Wystarczy do nas napisać i przesłać zdjęcie

Jest 216 produktów.

Pokazano 1-32 z 216 pozycji

Śledź nas na Facebooku