• Banner

Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA
  • Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA
  • Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA
  • Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA
  • Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA
  • Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA

Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA

tablet

Etui uniwersalne dla dzieci TABLET 7, 8 cali ŻABA

37,52 zł
Brutto
Ilość

Opis

Jest to bumper gumowy na małe tablety 7 lub 8 cali. Przed zakupem sprawdź wymiar swojego tableta. Do większych tabletów niż 8 cali znajdziesz odpowiednie etui na naszych aukcjach. Poniżej minimalne i maksymalne rozmiary.

 

Kupujesz czarne etui na tablet uniwersalne 7 cali i 8 cali

Minimalne wymiary tableta: szerokość: 12 cm, wysokość: 18 cm

Maksymalne wymiary tableta: szerokość: 14 cm, wysokość: 23 cm

Zabezpiecz swój tablet za pomocą etui uniwersalnego który chroni przed upadkiem wyświetlacz oraz tylni panel.

Etui uniwersalne wykonane jest z dobrej jakości materiału, co sprawia, że tablet bardzo dobrze leży w dłoni i świetnie wygląda. Materiał to elastyczny sylikon, który umożliwia zamocowanie na większości tabletach.

Bumper posiada wystające rampy gumowe, które podczas upadku amortyzują tablet i zabezpieczają przed uszkodzeniem. Pokrowiec wykonany jest w sposób umożliwiający korzystanie z bocznych przycisków funkcyjnych takich jak zwiększanie głośności czy włączanie i otwory na ładowanie. Ma wycięcia, a jeśli nawet guma przesłania przycisk jest ona na tyle elastyczna że nie przeszkadza w użytkowaniu.

Silikon jest na tyle elastyczny, że pasuje do większości tabletów jednak minimum wymiarowe to te podane powyżej. Maksymalna długość tableta to aż 23 cm. Delikatna guma jest odporna na brud, przebarwienia oraz zniekształcenia.

 
 

Bumper dedykowany jest szczególnie dla młodych użytkowników, którym często urządzenie spada z rąk i może się uszkodzić. mamy dobrze wiedzą co to znaczy zabezpieczyć tablet przed zniszczeniem:) Ten bumper dobrze zastępuje pokrowce zamykane, które nie są tak praktyczne i wygodne w trzymaniu. Poza tym znacznie powiększają samo urządzenie.

Delikatna oraz wykonana z dobrej jakości materiału guma nie powoduje przegrzewania się tabletu. Jest odporna na brud oraz przebarwienia i zniekształcenia.

Zakręcony wygląd etui na tablet uniwersalne nie pozwoli przejść obok Ciebie obojętnie! Pokrowiec stworzony jest tak aby z łatwością można było go założyć na urządzenie. Bumpery uniwersalne to topowy produkt bardzo chętnie kupowany na rynku.

Pamiętaj że posiadamy wofercie wiele ciekawych wzorów, które spodzobają się Twoim pociechom!

Etui na tablet uniwersalne do tabletów takich marek min.in jak:

APPLE, LARK, LENOVO, SAMSUNG, KIANO, MANTA, CAVION, PRESTIGO, COLOROVO, NTT, MIO, MODECOM, HUAWEI, ASUS, OMEGA, ONYX, BLOW, ACER, SONY, TELEFUNKEN, TOSHIBA oraz wiele, wiele innych!

Cechy:

  • Odjazdowy, nietuzinkowy wygląd!
  • Łatwa obsługa tableta
  • Ochrona przy upadkach
  • Wysokiej jakości silikon odporny na przebarwienia i zniekształcenia
  • Starannie wykonane detale oraz wyraziste kolory
 
 
a
Szczegóły produktu
tablet
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku