• Banner

Pokrowiec na tablet uniwersalny 7", 8" i 10" - Miś Bear
 • Pokrowiec na tablet uniwersalny 7", 8" i 10" - Miś Bear
 • Pokrowiec na tablet uniwersalny 7", 8" i 10" - Miś Bear
 • Pokrowiec na tablet uniwersalny 7", 8" i 10" - Miś Bear

Pokrowiec na tablet uniwersalny 7", 8" i 10" - Miś Bear

Pokrowiec na tablet uniwersalny 7", 8" i 10" wykonany jest z dobrej jakości materiału, co sprawia, że tablet bardzo dobrze leży w dłoni i świetnie wygląda. Materiał to elastyczny sylikon, który umożliwia zamocowanie na większości tabletach.
32,63 zł
Brutto
Ilość

Opis


Kupujesz pokrowiec na tablet uniwersalny 7", 8" i 10"[caption id="attachment_118250" align="alignright" width="450"]Pokrowiec na tablet na tablet Miś Bear Pokrowiec na tablet na tablet Miś Bear[/caption]Zabezpiecz swój tablet 7", 8" i 10" za pomocą pokrowiec na tablet Miś Bear chroni wyświetlacz oraz tylni panel przed zarysowaniami. Bumper posiada cztery narożne rampy gumowe, które podczas upadku amortyzują tablet i zabezpieczają przed uszkodzeniem. Etui na tablet wykonane jest w sposób umożliwiający korzystanie z bocznych przycisków funkcyjnych takich jak zwiększanie głośności czy włączanie. Ze względu na jego uniwersalność nie ma wyciętych otworów na gniazdo słuchawkowe czy ładowanie. Chcąc naładować tablet wystarczy lekko uchylić sylikonową obudowę. Delikatna guma jest odporna na brud, przebarwienia oraz zniekształcenia i ma wyraźny kolor.Pokrowiec na tablet uniwersalne 7", 8" i 10" Miś Bear wykonany jest z dobrej jakości materiału, co sprawia, że tablet bardzo dobrze leży w dłoni i świetnie wygląda. Materiał to elastyczny sylikon, który umożliwia zamocowanie na większości tabletach.

Minimalne wymiary tableta to: szerokość: 10cm , wysokość: 18 cmMaksymalna wymiary tableta: szerokość: 18 cm, wysokość: 27 cm


Delikatna oraz wykonana z dobrej jakości materiału guma nie powoduje przegrzewania się tabletu. Jest odporna na brud oraz przebarwienia i zniekształcenia. Zakręcony wygląd pokrowiec na tablet uniwersalny nie pozwoli przejść obok Ciebie obojętnie! Pokrowiec stworzony jest tak aby z łatwością można było go założyć na urządzenie. Bumpery uniwersalne to wciąż topowy produkt bardzo chętnie kupowany na rynku. Posiadamy wiele ciekawych wzorów!


Etui na tablet uniwersalne do tabletów takich marek jak:
APPLE, LARK, LENOVO, SAMSUNG, KIANO, MANTA, CAVION, PRESTIGO, COLOROVO, NTT, MIO, MODECOM, HUAWEI, ASUS, OMEGA, ONYX, BLOW, ACER, SONY, TELEFUNKEN, TOSHIBA oraz wiele, wiele innych!


Cechy: • Odjazdowy, nietuzinkowy wygląd!


 • Łatwa obsługa tableta


 • Ochrona przy upadkach


 • Wysokiej jakości silikon odporny na przebarwienia i zniekształcenia


 • Starannie wykonane detale oraz wyraziste kolory
W gratisie otrzymujesz: • Rysik do malowania na ekranie
Dla naszych stałych klientów, przewidujemy liczne rabaty oraz atrakcyjne upominki. Poniżej przypominamy numer naszego konta. Dziękujemy i życzymy udanych zakupów. Zapraszamy również do obserwacji reszty bardzo ciekawych produktów, które posiadamy. W każdej chwili może pojawić się coś nowego i wystrzałowego!Płatności:
MBANK  27 1140 2004 0000 3002 7603 9567
Koszty wysyłki: • Polecony ekonomiczny 6 zł


 • Polecony priorytet 7,5 zł


 • Kurier - 13,5 zł, pobranie 19,5 zł (tylko zarejestrowani i dobrą opinią)
Zobacz również nasze inne produkty, między innymi etui 3D!www.etui-gsm.plSprawdź wiele różnych wzorów pokrowiec na tablet!Kliknij tutaj!

a
Szczegóły produktu
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku