• Banner

Stojak metalowy na telefon VIPStojak metalowy na telefon VIP
  • Stojak metalowy na telefon VIPStojak metalowy na telefon VIP
  • Stojak metalowy na telefon VIPStojak metalowy na telefon VIP

Stojak metalowy na telefon VIP

Wysokiej jakości stojan na telefon

28,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Solidny i dobrze wykonany stojak na telefon

Kolor: CZARNY

Uniwersalny uchwyt pasuje do większości urządzeń mobilnych na rynku. Wyróżnia się eleganckimi kształtami oraz komfortem użytkowania. Jest bardzo stabilny i solidny, a silikonowe podkładki zapobiegają przesuwaniu. Ma stabilne ramiona, które po umieszczeniu telefonu trzymają go bardzo mocno. Podstawkę możemy składać przez co zajmuje mało miejsca.

Stojak na telefon metalowy

Posiada teleskopowe ramię dzięki czemu możliwe jest dostosowanie jego wysokości oraz ma możliwość regulacji stopnia przechylenia – od 0 do 85 stopni. Specjalna przerwa między ramionami umożliwia bezproblemowe ładowanie urządzenia.

a
Szczegóły produktu
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Etui case KOTEK SMILE 3D do Samsung Galaxy S9

Case KOTEK SMILE na Samsung Galaxy S9 to idealne rozwiązanie, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Perfekcyjna ochrona smartfona. Pokrowiec wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłuży przez bardzo długi okres czasu. Etui zapewni bezpieczeństwo dla twojego urządzenia mobilnego.

Cena 31,37 zł
Więcej
W magazynie

Etui KRÓLICZEK CASE do Samsung Galaxy S9

Case KRÓLICZEK na Samsung Galaxy S9 to idealne rozwiązanie, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Perfekcyjna ochrona smartfona. Pokrowiec wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłuży przez bardzo długi okres czasu. Etui zapewni bezpieczeństwo dla twojego urządzenia mobilnego.

Cena 23,99 zł
Więcej
W magazynie

Etui case ZAJĄCZEK 3D do Huawei Y7 2018

Case ZAJĄCZEK na Huawei Y7 2018 to idealne rozwiązanie, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Perfekcyjna ochrona smartfona. Pokrowiec wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu posłuży przez bardzo długi okres czasu. Etui zapewni bezpieczeństwo dla twojego urządzenia mobilnego.

Cena 23,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku