• Banner

etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe
  • etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe
  • etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe

etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe

14,99 zł
Brutto
Ilość

Opis


Etui NAKŁADKA do Huawei P20 Lite!

WAŻNE!


Aby mieć pewność, iż pokrowiec z tej oferty będzie pasował prosimy o sprawdzenie w ustawieniach telefonu jego dokładną nazwę.W menu telefonu odnajdź ikonkę Ustawienia ➡ Informacja o telefonie➡ Nazwa urządzenia / Model (Numer modelu lub kod producenta)Etui na telefon jest starannie wykonane, ma wyraziste kolory, nie przebarwia się.

Pokrowiec ma niezbędne otwory na wejście słuchawkowe, aparat, ładowanie. Odpowioednio sprofilowane, aby łatwo włĄczać i wyłączać telefon.


Staramy się, aby sprawić większą radośc z zakupów, dlatego do etui na telefon dodajemy również fajne i praktyczne gadżety. Szczegóły przeczytasz w naszej ofercie produktu.
Warto zastanowić się nad zakupem etui wraz ze szkłem hartowanym na ekran smarftrofa. Wtedy ochtona telefonu jest maksymalna, a ty dostajesz rabat na szkło i oszczędzasz poniądze. Tanio - to podstawa satysfakcji z zakupów.
Warto wspomieć, że etui w naszym sklepie www.etui-gsm.pl tak są wykonane, aby rampy pokrowca lekko wystawały nas ekran. Dzięki temu przy płaskim upadku telefonu jest on dodatkowo chroniony przed zbiciem.


Cena Etui na Huawei P20 Lite jest atrakcyjna w porównaniu z konkurencyjnymi sklepami, a wysyłka realizowana w 24 godziny (dni robocze) od zakupu.
Nasz sklep jest najwięszym dostawcą gumowych etui 3d na telefon w Polsce. Staramy się aby wzory były wyjątkowe, zabawne.
  • odjazdowy, nietuzinkowy wygląd z super wzorem z miękkiego silikonu!

  • łatwa obsługa telefonu bez zdejmowania etui

  • ochrona przy upadkach i uderzeniach

  • wysokiej jakości materiału odpornego na przebarwienia i zniekształcenia

  • starannie wykonane detale, wyraziste kolory

[caption id="attachment_99279" align="alignnone" width="463"]etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe[/caption][caption id="attachment_99278" align="alignnone" width="463"]etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe etui case Huawei P20 Lite 3d KRÓLICZEK gumowe[/caption]a
Szczegóły produktu
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: guma case tanio pokrowiec telefon

Szkło Hartowane 9H do Redmi Note 8

Szkło Hartowane jest wykonane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu nie będziesz miał żadnych problemów z naklejeniem go na ekran urządzenia. Dzięki specjalnej powłoce umieszczonej na szkle utrudnione jest przylepianie się drobin brudu. Posiada również właściwości, dzięki którym nie przylega do niego kurz oraz nie zostają odciski palców.

Cena 14,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku