Rodzaje pokrowców na telefon i gdzie kupić?

Rodzaje pokrowców na telefon i gdzie kupić?

  admin

 (162)    (0)    0

  Nowości w świecie etui na smartfony

Z jednej strony wybór okładki to proste pytanie. Widziałem to w sklepie i kupiłem. Jednak przy wyborze pokrowca pojawiają się niuanse: jakość i bezpieczeństwo materiałów, trwałość, bezpieczeństwo smartfona, wygoda itp. Często pojawia się również pytanie o kompatybilność obudów z telefonami. 

Nawiasem mówiąc, w katalogu sklepu internetowego 100 znajomych znajduje się ponad 1000 pozycji różnych okładek. Spójrz, nagle czeka na Ciebie idealne etui na telefon! 

W oparciu o materiały?

Kiedy ktoś zadaje pytanie „która obudowa smartfona jest lepsza?”, pierwszą i najbardziej oczywistą odpowiedzią jest ta z najbardziej odpornym na zużycie materiałem. Istnieją różne typy i dlatego konieczne jest ustalenie, który jest który. Ale należy rozumieć, że każdy ma swoje plusy i minusy, dlatego nie będzie zła i dobra - każdy jest wyjątkowy.

Każda substancja ma osobliwość - jest odpowiednia według rodzaju lub nie. Etui powinno mieć własne parametry, które pozwolą na korzystanie z telefonu w trudnych warunkach lub podczas dni roboczych w biurze czy na budowie. Osoba musi zrozumieć, jaki jest związek między materiałem a rodzajem dodatku. W końcu w ten sposób możesz dowiedzieć się, --------------.

Im lepszy będzie materiał, tym będzie droższy. W związku z tym użytkownicy muszą ocenić swój budżet zakupowy - zaleca się kupowanie po wyższej cenie. Ale jeśli potrzebujesz "zderzaka" - wydasz tylko kilkaset. Ale minus tkwi w niskiej jakości materiałach - w analizie "Które etui lepiej chroni smartfon?" najprostsi z pewnością nie będą uczestniczyć.

Wszystkie materiały zostały opisane poniżej w artykule. Po przeczytaniu o każdym z nich osoba będzie mogła określić dla siebie optymalny. Najpierw pójdą tanie substancje na poziomie podstawowym, a potem - drogie, o wysokim marginesie bezpieczeństwa. Będą w stanie uratować gadżet przed większością uszkodzeń.

Silikon jest najłatwiejszym materiałem

Najpopularniejszym typem jest silikon. Łatwo się go zakłada i zdejmuje bez większego wysiłku, dlatego można je zmieniać bez użycia różnych obcych przedmiotów, aby podważyć go za róg i wyciągnąć gadżet. Są one umieszczane jako dodatek do gadżetów lub części (dostarczane jako prezent).

--------------

Nie ma dużej różnorodności, ponieważ współczynnik kształtu na to nie pozwala. Dlatego do dyspozycji użytkownika oddano niezwykle proste nakładki – ich zabezpieczeniem może jedynie chronić tylny panel i ramkę, a wyświetlacz pozostanie otwarty. Ale dodatkowo kupowane jest szkło ochronne, co oznacza, że ​​możesz używać etui i osłony ekranu w parze.

Trudno znaleźć w sklepach tak proste silikonowe etui. Jest bardzo rzadki i częściej można go znaleźć w sklepach internetowych. Specjalny nadruk (rysunek) na wierzchu samego materiału może przynajmniej w jakiś sposób rozjaśnić minimalizm silikonu - sam jest przezroczysty i raczej nie będzie w stanie nadać urządzeniu piękna.

Doświadczeni użytkownicy rozumieją problem. To z czasem żółknie. Nie wszystkim się to podoba i muszą wybielić niegdyś śnieżnobiałą rzecz, która zmieniła kolor na żółty. Aby to zrobić, będziesz musiał poświęcić się temu biznesowi przez kilka godzin, a także użyć środków chemicznych do wybielania.

Tkanina - tania i nietypowa

Najlepsi producenci obudów czasami używają jedwabiu lub czegoś takiego. Rzeczywiście dzięki temu można przyciągnąć uwagę kupujących. Taki zderzak nie zawsze można znaleźć w sklepach. Ale na stronach internetowych będziesz musiał spróbować znaleźć taki dla swojego gadżetu.

Według typu — użytkownicy tak naprawdę nie mają wyboru między czynnikami kształtu. Może jeśli producent wymyśli ramkę do stworzenia etui z klapką lub książki, to oprócz podszewki osoba będzie miała możliwość wybrania ciekawszej opcji. Ale teraz produkty bez takiego pomysłu są popularne, dlatego będziesz musiał użyć zwykłej nakładki.

--------------

Osobliwością tego typu jest tekstura. Na zewnętrznej stronie akcesorium znajduje się wzór, który jest przyjemny w dotyku. Ten cud wygląda całkiem atrakcyjnie na biurku w biurze. Ponadto nie będzie przesuwania się - rysunek na to nie pozwoli.

Występuje również wada tej opcji. Z czasem rysunek zostanie nadpisany – nitki się zerwą i nie wygląda to zbyt ładnie. A cały problem polega na tym, że nie da się samemu naprawić sprawy – trzeba postawić na nową, ale to będzie rzecz powszechna. Jednak żadna substancja nie trwa wiecznie.

Plastikowe - standardowe

Akcesoria z tworzyw sztucznych są dostępne u prawie wszystkich producentów. To właśnie w przypadku nakładek plastik pokazuje się jako jedna z najbardziej zrównoważonych opcji pod względem jakości i piękna. Czasami jest błyszczący, ale często stosuje się prosty - matowy.

Najczęściej produkowane są nakładki – są najtańsze. Są one sprzedawane w zwykłych sklepach i na stronach internetowych, ale są poszukiwane w drugiej opcji. Ubierają się bezproblemowo i jest wiele odmian – pasują do większości modeli.

--------------

Z wyglądu nie ma wystarczającej liczby otwieranych - są wykonane z innych, bardziej odpowiednich substancji. Dlatego nie można liczyć na różnorodność. Można jednak chodzić także ze „zderzakami” i nakładkami – zyskały one na popularności i ją utrzymują. Apple używa również plastiku do markowych akcesoriów.

Są wady. Są to rysy, otarcia i odpryski, które pojawiają się z czasem. Nie sposób sobie z tym poradzić, jeśli zacznie się pojawiać - wystarczy to zaakceptować. Sposobem na zachowanie rzeczy w oryginalnej formie jest ostrożne obchodzenie się z urządzeniem po założeniu takiego akcesorium (zwłaszcza jeśli pochodzi od Apple).

Guma — opcja podobna do silikonu

Jeśli użytkownik nie lubi przezroczystego silikonowego etui, opcja może zostać wymieniona. Jest to guma ciągliwa - nie będzie miała problemów z żółknięciem. Kolor nie będzie już przezroczysty. Będziesz miał do wyboru:

Czerwony;

Zielony;

Czarny;

Niebieski;

I inne, które zapewnia producent.

Gumowe i silikonowe etui - trwałe i lekke

--------------

Możesz go znaleźć w taki sam sposób, jak silikonową wersję w Internecie. Ale w tradycyjnych sklepach jest też gumowa alternatywa. I bez problemu odbierzesz go na telefonie – takie akcesorium bez problemu pasuje do urządzenia. Ponownie wynika to z faktu, że jest elastyczny i można go ugniatać w dowolny sposób, w jaki chcesz zakładać i zdejmować.

Wśród niedociągnięć zwraca się uwagę na jeden punkt. Zdarza się, że guma jest wymazana, a zatem każdy obszar zaczyna się kruszyć, co prowadzi do tego, że część po prostu się zużyje i odpadnie. Ponadto akcesorium czasami się przywiera i trudno jest wyciągnąć telefon z kieszeni.

Skóra i ekoskóra - modowe klasyki

Długotrwała substancja o atrakcyjnej fakturze - skóra. Wykonane są z niego różne rodzaje - są to książki, można znaleźć nakładki. Taki materiał nie tylko wygląda na drogi, ale także

Skóra ekologiczna to nieco tańszy materiał. Prawie nie różni się właściwościami od prawdziwej skóry - różni się jedynie sama jej produkcja. Tekstura, kolor i dotyk są identyczne, więc można zaoszczędzić na etui, ale będzie można uzyskać akcesorium, które zaspokoi potrzebę stylu.

--------------

Takie przypadki można bez problemu znaleźć w sklepach. Ale jedyną wadą tego wyboru będzie cena – nie wszystkim odpowiada. Dlatego będziesz musiał szukać opcji w sieci - czasami oferowane są różne rabaty, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze i uzyskać produkt wysokiej jakości o takiej samej jakości, jak deklarowana przez producenta.

Jeśli chodzi o problemy, jest tylko jedna wada. Jest to peeling taniej imitacji skóry, która może mylić pod względem jakości. Jeśli producent zdecydował się dużo zaoszczędzić, aby uzyskać większy zysk, dobre recenzje nie będą na niego czekać. A takie akcesorium wystarczy na kilka miesięcy.

Drewno - ekskluzywne

Różne urządzenia wykonane są z drewna. Mogą to być te same akcesoria - słuchawki, osłony na gadżety i inne rzeczy, które możesz wymyślić i wdrożyć. Znalezienie drewnianego pokrowca na telefon będzie bardzo trudne - robią je tylko na zamówienie. Czasami, chociaż są takie, ale przypadki takiego zjawiska są rzadkie.

Drewno ma wiele zalet. Pierwszy to wygląd i styl. Każda wykonana z drewna będzie miała niepowtarzalną fakturę, ponieważ nie wszystko jest wykonane z jednego kawałka materiału, w którym wzór powtarza się przez każdą część. Dodatkowo, jeśli dana osoba chce otrzymać od mistrza unikatową rzecz, istnieje możliwość zamówienia dodatkowego graweru.

-------------

Ponadto materiał ten jest bardzo wytrzymały, przez co trudno go złamać. Jeśli akurat spadnie na asfalt, lakier będzie porysowany i nic innego, co nie usunie chęci użytkownika do pójścia dalej z takim akcesorium. Ale powinien zostać mocno uderzony telefonem przy ścianie;

Samych wad nie ma, ale cena potrafi odstraszyć – nie są to kopie stemplowane. Różnią się one zarówno rodzajem samego drzewa, jak i wzorem, a także innymi parametrami określonymi przez klienta. A wszystko to będzie dużo kosztować - często ponad 1000 rubli. Ale jeśli chcesz mieć wyjątkowe etui wykonane z nietypowego materiału, powinieneś się rozwidlić.

Metal - maksymalna rygoryzm

Jednym z materiałów premium jest metal. Jest używany nie tylko jako element obudowy smartfonów, ale także jako środek do ochrony gadżetu. Jest tu wiele zalet i wad. Ale warto najpierw dowiedzieć się, czym jest metal.

Niezależnie od tego, jakie urządzenie znajduje się w rękach mężczyzny z metalową obudową, będzie wyglądało bardzo masywnie, ale gwarantowana jest ochrona przed niektórymi uszkodzeniami. Dlatego w razie potrzeby możesz dokupić metalową osłonę do smartfona, ponieważ to ona zapewnia wysoki stopień ochrony tylnego panelu przed zarysowaniami i uderzeniami.

--------------

W pytaniu „Które etui lepiej chroni smartfon?”, od razu możesz zidentyfikować odpowiedź, jeśli myślisz o metalu. Może wytrzymać lekkie uderzenia. Warto jednak zastanowić się, z jakiego konkretnego etui jest wykonane – zależy to od tego, czy się ugina, czy po prostu porysuje. A jeśli jest to coś w rodzaju stali, ta opcja dosłownie stanie się wieczna.

Wada dotyczy tylko temperatur. Jeśli nagle na zewnątrz zrobi się zimno, metal pokaże swoją właściwość - wysoką przewodność cieplną. Tylko że będzie działać w przeciwnym kierunku, co sprawi, że telefon stanie się „ręczną zamrażarką”. Oznacza to, że jeśli weźmiesz smartfon do ręki bez rękawiczek, będzie szansa na „oparzenie lodem”, co jest nieprzyjemne dla skóry.

Materiały kompozytowe – mieszanka wszystkiego

Czasami istnieją rzadkie opcje akcesoriów. Może to być metal z plastikiem (dla urody) lub silikon z szmatką. Wszystko zależy od kreatywności twórcy tego przedmiotu. A także od wyliczenia praktycznej korzyści - czy gadżet ochroni rzecz, czy nie.

Jeśli chodzi o wady, to tutaj zawsze są różne i nie ma wspólnych wad. W jednym przykładzie wykonania tworzywo sztuczne może być kruche (jeśli jest stosowane jako materiał bazowy), aw drugim może żółknąć silikonu. Dlatego nie można dokładnie powiedzieć, czego można się spodziewać po ogólnej klasie takich urządzeń z połączonymi komponentami.

--------------

Ale przewaga tutaj jest taka sama dla wszystkich. To fajny wygląd. Nie każdy producent zbierze swoje zasoby z magazynów do produkcji nietypowego typu, dlatego nakładkę (często o zwiększonej ochronie) można uznać za rzecz ekskluzywną, ponieważ zwykle jest wykonana z jednego materiału.

Można je znaleźć na różnych stronach internetowych. Są one bardzo rzadkie w sklepach, co sugeruje, że nie ma sensu ich szukać w swoim mieście. Dlatego zaleca się usiąść przy komputerze lub odebrać telefon, a następnie poszukać odpowiedniej opcji dla siebie - zostanie to omówione dalej, jako sekcja „--------------?”.

Jaki jest najlepszy materiał do wykonania akcesoriów?

Jednoznaczna odpowiedź na to pytanie jest prawie niemożliwa. Odpowiedź tkwi w tym, jaki rodzaj przedmiotu jest wymagany i do jakich zadań. Bez względu na to, jak śmiesznie to zabrzmi, to prawda. Mocniejsze materiały są odpowiednie dla osób, które muszą pracować w trudnych warunkach, a premium w wyglądzie – dla koneserów piękna.

Należy również rozumieć, że każdy materiał ma swoje zalety i wady. Ktoś akceptuje pewne wady, ale inne odrzuca. W związku z tym użytkownicy będą musieli zdecydować, co wybrać dla siebie - nigdy nie ma uniwersalnego rozwiązania tego problemu.

--------------

Niemniej jednak krótkie odpowiedzi można przytaczać w oparciu o „robocze” potrzeby ludzi. Są one przedstawione na liście:

Dla koneserów wyjątkowości i piękna - drewna, skóry i metalu;

Dla niewymagających użytkowników - silikon, guma, a także tkanina;

Dla osób do „przeciętnej” ochrony urządzenia w trudnych warunkach – plastiku (tylko jeśli jest trwały), a także materiałów łączonych.

W zależności od formatu?

Jeśli ktoś zastanawia się, jak wybrać obudowę telefonu, to również natknął się na odmianę. „Które etui na smartfona jest lepsze?” - odpowiedź udzieli tylko sam użytkownik, który zamierza kupić ten lub inny produkt. A różnorodność jest świetna - możesz dostać dowolne akcesoria, ponieważ producenci od czasu do czasu eksperymentują.

Istnieje nie tylko różnica w kolorze. Opcje różnią się głównie formą i dodatkowymi cechami konstrukcyjnymi, ponieważ każdy chce dodać do swojego produktu jakiś szczegół, który zostanie zapamiętany przez wielu. I trzeba decydować nie tylko o kolorze – przy zakupie można czuć zamieszanie co do rodzaju „obudowy”.

Aby uniknąć nieporozumień dotyczących typów, musisz przestudiować ten problem. Jest to część tematu „Jak wybrać obudowę telefonu”, dlatego nikt nie może się bez niej obejść. I nie ma znaczenia, czy ta rzecz jest kupowana dla stylu, czy ochrony, ponieważ konieczne jest wyobrażenie sobie, czym jest „zbroja” na smartfona lub prosty „zderzak”.

Nakładki

Dla większości gumy są podstawowymi przedmiotami poziomu. Kupują je użytkownicy, którzy nie chcą zawracać sobie głowy wyborem i po prostu mają przynajmniej ochronę urządzenia przed uszkodzeniem. I nie są wymagane żadne badania, -------------- - wystarczy przyjść do sklepu lub wejść na stronę internetową, a następnie dokonać zakupu.

--------------

Do wyboru jest mnóstwo kolorów. Szczególnie dobrze znają się właściciele iPhone'a, do którego produkuje się wiele gadżetów. Nawet te „oryginalne” mają około stu różnych odcieni + jest strzał w dziesiątkę – logo firmy. Jeśli użytkownicy chcą mieć rzadki kolor na akcesorium, warto przyjrzeć się wszystkim opcjom w Internecie, ponieważ jest ich naprawdę dużo.

NAKŁADKI

Można wstawić dodatkowe szczegóły. Każdy producent będzie chciał stworzyć w swoim dziele coś wyjątkowego. Może to być nadruk (rysunek), jakieś logo (jak Apple) lub coś innego praktycznego (na przykład pierścionek do wygodnej pozycji poziomej na stole).

Wiele wzorów i kolorów nakładek na plecki telefonu

W przeciwnym razie ten typ jest uważany za powszechny, więc użytkownicy nie będą musieli znosić osobliwości książek i innych. Podszewki cieszą się popularnością wśród wszystkich, którzy cenią minimalizm i nie wymagają żadnych dodatkowych elementów.

KSIĄŻKA

Staromodną, ​​ale praktyczną wersją etui jest książka. Za jego pomocą można zakryć wyświetlacz, dzięki czemu podczas przenoszenia telefonu nie będzie żadnych zarysowań ani czegoś innego od innych przedmiotów w torbie lub kieszeni. Z reguły są też specjalne kieszenie do przechowywania pieniędzy lub kart (z banku lub sklepów).

--------------

Zasadniczo są one wykonane ze skóry i są poszukiwane wśród kolesi, którzy kochają skórzane rzeczy. Ale często kupują je osoby starsze, ponieważ preferują styl vintage.

Etui książkowe popularne wśród kobiet które kładą telefon w torebce

Istnieją jednak różne opcje tworzone z tkaniny i ze specjalnym wzorem. Takie przypadnie do gustu młodym. Tam możesz wybrać absolutnie dowolny kolor i rysunek (jeśli to możliwe). Generalnie wybór jest szerszy i pozwoli wybrać absolutnie każdy element, który jest przymocowany z tyłu smartfona.

SKŁADANY CASE

Jest podobny w funkcjach do „książki”. Ten rodzaj przypadku jest jeszcze mniej powszechny, ponieważ nie zawsze wygodnie jest mieć część, która się składa, co przeszkadza i denerwuje każde działanie. Plusem jest jednak to, że czasami w projekcie przewidziano specjalną kieszeń, która zapewnia dostęp do przechowywania kart i pieniędzy - jak w książce.

--------------

Według materiałów sytuacja jest taka sama jak w poprzedniej wersji. Faktem jest, że ten rodzaj jest podobny zarówno pod względem pomysłu, jak i materiałów. Istnieje możliwość zastosowania tkaniny lub skóry - według gustu kupującego. Ale najważniejsze jest znalezienie takich produktów, ponieważ są one stosunkowo rzadkie zarówno w Internecie, jak iw sklepach.

Teraz będą je kupować tylko osoby o określonych gustach. Jednak pomimo utraconej popularności, ten typ jest nadal możliwy do znalezienia – sprzedawcy w sklepach internetowych nadal je prezentują. Niemniej jednak warto dokładnie rozważyć kwestię zakupu, ponieważ może się zdarzyć, że ta opcja nie będzie odpowiednia.

Pokrowiec pancerny

Istnieje specjalny typ, którego celem nie jest upiększanie wyglądu urządzenia, ale maksymalizacja jego ochrony. Takie akcesoria są rodzajem „zbroi”, która pozwala nie martwić się uszkodzeniem jednego lub drugiego elementu. Co więcej, biorąc pod uwagę fakt, że może się to zdarzyć z gadżetem, nawet gdy jest noszony ze specjalną ochroną.

-------------

Takie urządzenia są drogie i wykonane z materiału o wysokiej wytrzymałości. Ale i tak będzie wart wydanych pieniędzy – w momencie, gdy smartfon spadnie na asfalt lub utwardzony beton, nie musisz się martwić. Poważne uszkodzenia są nieuniknione, ale w większości przypadków będą tylko zadrapania lub odpryski, które w żaden sposób nie dotkną gadżetu.

W związku z przynależnością do tak poważnych testów nie warto kupować dla wszystkich. Zaleca się to robić tylko dla tych, którzy potrzebują stałego bezpieczeństwa, co więcej, które pojawiło się nie z powodu niezależnego zaniedbania, ale raczej trudnych warunków pracy. Tacy ludzie to budowniczowie, inżynierowie i inni, którzy mają podobną sytuację.

Takie etui można kupić głównie na stronach internetowych. Trudno je spotkać w sklepach. W końcu z reguły nie są kupowane od producenta, ponieważ są uważane za mało popularne, ale jest to praktyczna korzyść. Na popularnych platformach handlowych w sieci można znaleźć odpowiednie opcje dla opancerzonej wersji podszewki - jest ich po prostu dużo.

Etui z wbudowanym power bankiem

Czasami można spotkać takie połączone akcesoria, które pozwalają nie tylko chronić i ozdobić urządzenie, ale także ładować, gdy się wyczerpie. Są one produkowane głównie dla iPhone'a, ponieważ często rozładowują się w najbardziej nieodpowiednim momencie. A dzięki takiemu akcesorium możesz wyeliminować potrzebę noszenia przy sobie powerbanku.

--------------

Choć gadżet będzie trochę cięższy, stanie się to łatwiejsze w sytuacji, gdy nie ma gdzie naładować smartfona. W takim przypadku wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, aby rozwiązać problem z ładowaniem. Najważniejsze jest, aby upewnić się, że wewnętrzna bateria jest naładowana - w przeciwnym razie możesz się zawieść przy każdej ważnej okazji.

Jak już można wywnioskować z powyższego - jest to odpowiednie dla posiadaczy iPhone'a. Nie ma jednak potrzeby szukania różnicy między oryginalnym etui Apple a nieoryginalnym – to bez sensu. Przy okazji warto wybrać taki rodzaj, który stanie się swego rodzaju „praktycznym rozwiązaniem na pytanie” 

Trochę o kompatybilności etui z telefonem

Etui do ochrony telefonu może być absolutnie dowolne. Jeśli dana osoba rozumie, jaki ma smartfon i jakiego rodzaju akcesorium potrzebuje, ta procedura nie będzie trudna. Po ustaleniu wszystkich parametrów pozostaje tylko kupić etui na smartfona. Jednak nadal należy rozważyć kwestię wyboru właściwej opcji.

Użytkownicy często wyszukują w Internecie takie informacje:

Kompatybilność z obudową Huawei; np. Huawei P smart 2019

„Kompatybilność etui Xiaomi”; np. Xiaomi Redmi Note 10 Pro czy Xiaomi Redmi Note 9T

„Kompatybilność okładek Redmi”;

„Kompatybilność pokrowców Samsung”; np: Galaxy A22 4G lub Samsung Galaxy A51 5G

Honor obejmuje kompatybilność;

I inni tacy.

W rzeczywistości będzie tylko jedna odpowiedź. Dlatego nie ma sensu malować informacji o kompatybilności pokrowców dla każdego smartfona z osobna.

Wystarczy tylko dowiedzieć się, jaki smartfon posiada użytkownik – jest to napisane dla niego w dokumentacji. Następnie musisz zdecydować się na żądaną opcję, po czym pozostaje do kupienia. To kończy część pytania.

Jeśli dotkniesz kompatybilności okładek i okularów, nie ma tutaj trudności. Żadne etui nie uniemożliwia przyklejenia szkiełka ochronnego do urządzenia (jest jednak wyjątek - specjalne opcje etui, które całkowicie zakrywają całą kopertę). Ułatwia to ustalenie.

I gdzie kupić etui?

Niektórzy zastanawiają się, na której stronie najlepiej kupować akcesoria. Utrudnia to zakup pożądanego etui do ochrony smartfona. Dla niektórych pójście do sklepu byłoby standardową opcją, ale nie jest to najlepszy pomysł. Zostanie to omówione później.

Kiedy ktoś przychodzi do zwykłego sklepu, ma ograniczony wybór. Co więcej, nie zawsze można go znaleźć dokładnie dla swojego modelu. To problem lokalnych sklepów ze smartfonami i akcesoriami do nich. Problem tkwi również w cenie - jest zawyżona i bardzo, co obciąży doświadczonych kupujących.

Jeśli mówimy o sklepach internetowych, sytuacja jest lepsza. Dla użytkowników, którzy muszą powoli znaleźć przedmiot, odpowiedni jest sklep internetowy. Tutaj możesz znaleźć wszystkie informacje o swoim modelu, a także wybrać absolutnie dowolną opcję dodania do smartfona w oparciu o własne preferencje.

Ale musisz także zrozumieć, czy dana osoba nie musi ufać wszystkim witrynom w Internecie, w których oferują kupowanie określonych akcesoriów do swojego smartfona. Warto zdecydować się na najlepsze opcje, o których będzie mowa w kolejnym akapicie. Sprzedawane są tam najlepsze etui do smartfonów.

 (162)    (0)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha

Śledź nas na Facebooku