Moje wspominki o ochronie Iphona 11 przed dziećmi

Moje wspominki o ochronie Iphona 11 przed dziećmi

  admin

 (83)    (0)    0

  Nowości w świecie etui na smartfony

O tym jak mama musi sobie radzić z kochajacymi komórki dziećmi.

Jak prawie każda inna matka na świecie, ciągle żongluję dziećmi (czasem prawie dosłownie), torbami na pieluchy, torebką i wszystkimi innymi rzeczami, które muszę nosić ze sobą, gdy załatwiam swoje sprawy. Nie mam czasu na zajęcie się sobą a co dopiero patrzyć gdzie moje dzieci baraszkują. 

Nieuchronnie w końcu przekopują moją torebkę w poszukiwaniu przedmiotów rozrywki i zwykle znajdują tam mojego iPhone 11 a mąż Samsung Galaxy A12. Wiedzą, że mama ma zabawne aplikacje edukacyjne na swoim telefonie, więc od razu zabierają się do pracy:)

W żadnym wypadku nie nie stać nas na naprawę zepsutych telefonów, więc jest to jedna rzecz, którą muszę chronić (ponieważ telefon słuzy mi do recenzowania aplikacje na iPhone'a i iPada w wielu witrynach). Moje dzieci rzucały nim na cement, upuszczały go prawdopodobnie setki razy, a nawet rzucały jak piłką. Czy ja się z tego cieszę? Nie. Ale zdarza się i wiedziałem, że muszę znaleźć etui, które zapewniłoby bezpieczeństwo mojego małego telefonu.

Ponieważ sam posiadam iPhone'a, te przypadki, które pokazałem, są specjalnie dla iPhone'a. Jednak firmy te tworzą te same etui dla prawie każdego innego smartfona na rynku jak Samsung, Xiaiaomi Redmi czy Huawei popularne w Polsce. Więc te recenzje nadal dają dobre wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać, jeśli masz telefon z Androidem lub cokolwiek innego.

Obudowy pancerne

Uwielbiam. 

Tak jest najczęściej na moim iPhonie. Jest trochę nieporęczny, ale potrzebuję poważnej ochrony mojego telefonu. Jeśli masz maluchy, które od czasu do czasu używają telefonu lub jeśli po prostu sam upuszczasz telefon, może to być idealny dla Ciebie.

Etui pancerne

Plusy:

Jeśli Twoje dziecko wpada w furię i rzuca telefonem na cement, nie musisz mieć zawału serca i możesz mieć pewność, że telefon jest najprawdopodobniej cały (zdarzyło się to nam więcej razy, niż mogę zliczyć).

Silikonowa warstwa zewnętrzna jest przyjemna dla dłoni i nie śliska.

Wszystko w telefonie pozostaje w pełni funkcjonalne - nie trzeba zdejmować etui

Świetna wbudowana osłona ekranu - brak znaków wodnych, a elementy sterujące pozostają czułe.

Czy wspomniałem o niesamowitej ochronie?

I mamy wiele kolorów do wyboru

Świetny klips do paska lub torebki, który może służyć jako podstawka do oglądania filmów jest naprwedę cool.

Wady:

Zewnętrzna warstwa silikonu może po pewnym czasie ulec rozerwaniu

Jest nieporęczny, ale należy się tego spodziewać, jeśli chcesz dobrej ochrony.

Niektóre osłony portów mogą być nieco trudne do dociśnięcia.

Silikonowy matowy: stylowy i lekki

Jeśli bardziej zależy Ci na wyglądzie i nie znosisz dużych rozmiarów, jest to lepsza opcja dla Ciebie. Jest lekki, łatwy do zdejmowania i zakładania, a mimo to zapewnia dobrą amortyzację. Jeśli Twoje dzieci są nieco starsze i całkiem nieźle radzą sobie z ostrożnym obchodzeniem się z technologią, zobacz, co ma do zaoferowania ta nakładka. Znajoma nosi to etui na Samsung Galaxy M11 i jest bardzo zadowolona.

Plusy:

Jest lekki i nie dodaje dużo masy

Wygląda stylowo

Łatwy chwyt

W zestawie zabezpieczenie ekranu (w wielu przypadkach nie ma)

Oferuje zarówno twardą, jak i miękką warstwę

Stylowe etui dla mamy chroniące przed dziećmi

Wady:

Ochrona oferowana przez ten futerał nie jest tak twarda - jeśli Twój telefon spadnie z powodu traumatycznego upadku, może się zepsuć

Powłoka nie trzyma się tak dobrze - może być trochę słaba

Nie polecałbym tego produktu, jeśli przewidujesz, że telefon często spada na ziemię (z jakiegokolwiek powodu)

 

Obudowy balistyczne z rdzeniem twardym

Te etui nie są tak dobrze znane, ale uważam, że są bardzo godnym konkurentem. Ich cena jest bardziej przystępna i oferują niesamowicie poważną ochronę dla Twojego telefonu. Ponownie, ta recenzja jest oparta w szczególności na ich etui na iPhone'a 7, ale robią obudowy dla większości popularnych smartfonów na rynku.

Zarówno mój mąż, jak i ja używamy tych pokrowców od jakiegoś czasu, ale kiedy niedawno odkryliśmy obudowy Ballistic Hard Core, byliśmy trochę podekscytowani. OK, mój mąż dostał zawrotu głowy i byłam podekscytowana możliwością wypróbowania ich.

Dokładnie przetestowaliśmy obudowę i z przyjemnością stwierdzamy, że jest to wspaniała opcja dla każdego, kto potrzebuje dodatkowej wyściółki na swoim smartfonie.

Plusy:

Poważnie dobra ochrona

Gładki, antypoślizgowy uchwyt

To niedrogie

Różne opcje kolorystyczne

Wybierz między ultra ochroną (dodaj warstwę silikonu) lub dobrą ochroną (tylko wewnętrzna twarda skorupa) - oba wyglądają świetnie

W zestawie ładny klips do paska / torebki

Zapewnia dodatkową ochronę rogów telefonu (czyli tam, gdzie telefony często są uderzane podczas upadku)

Wady:

etui z gumą

Jest nieporęczny, ale naprawdę nie można tego uniknąć

Ochraniacz ekranu łatwo się zarysowuje

Silikon może zebrać trochę kłaczków, jeśli masz tendencję do ciągłego wkładania telefonu do kieszeni

Na rynku jest więcej etui oferujących dobrą ochronę, ale na razie to moje ulubione. Któregoś dnia, kiedy moje dzieci nie będą już tak niezdarne z moimi telefonami, będę mógł kupić stylowe etui, ale na razie potrzebujemy na telefonie odpowiednika pancernika.

W innym blogu opisze jakie etui lubią moje dzieci które mają troche tańsze telefony Xiaomi Redmi Note 9 i Xiaomi Redmi Note 8T.

 (83)    (0)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha

Śledź nas na Facebooku