• Banner

Etui Samsung Galaxy A02s

Etui Samsung Galaxy A02s

Pięknie zaprojektowane etui ochroni Twój nowy telefon Samsung Galaxy A02s ale również zwiększy jego wizualną wartość. Jeśli planujesz zakup tego smartfona albo już jesteś jego właścicielem mamy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji.

Jeśli wolisz cienkie etui, które nadal chroni przed zarysowaniami, to etui clear z nadrukiem jest dla Ciebie. Etui jest formowane na zamówienie z wyjątkowego przezroczystego materiału żelowego, który zapewnia mu smukłą konstrukcję i pozwala na prześwit oryginalnego koloru telefonu Samsung A02s. Wadą smukłej konstrukcji jest to, że zapewnia minimalną ochronę przed upadkami. Jeśli chcesz urozmaicić wygląd takiego etui pomyśl nad opcją z przezroczystym paskiem. Ciekawy wygląd i łatwy uchwyt urządzenia w dłoni - to ciekawe rozwiązanie dla kobiety.

Wyższy poziom ochrony zapewniają nasze pokrowce tpu matowe z ciekawymi wzorami i dodatkami.

Ostatnim hitem jest case z portfelikiem. Dzięki czemu masz nie tylko ochronę, ale również nową funkcjonalność. Do telefonu możesz włożyć kartę, pieniądze i iść na zakupy bez właściwego portfela. Dodatkowo smyczka pozwala na lepszy uchwyt smartfona.

Dla dzieci mamy ogromną ofertę z brelokami i smyczkami oraz uchwytami na palec. Do wyboru wiele wzorów - tylko pamiętać trzeba podac jaki wzór wybieramy w wiadomości do sprzedawcy.

Nie zapominaj o zabezpieczeniu ekranu folią hydrożelową do Samsung Galaxy A02s.

Jest 286 produktów.

Pokazano 1-32 z 286 pozycji

Śledź nas na Facebooku