• Banner

Etui Xiaomi Redmi Note 9
Etui Xiaomi Redmi Note 9

Etui Xiaomi Redmi Note 9

Dla tych, którzy lubią zachować minimalistyczny styl, marka ladneetui będzie idealna dla Ciebie. Przezroczyste i lekkie, miękkie etui na smartfona jest kompatybilne z Xiaomi Redmi Note 9. To wytrzymałe etui chroni telefon komórkowy przed zarysowaniami, upadkami, odciskami palców i potem.

Jest to smukłe etui o grubości 1,2 mm z gumową powłoką matową i wykończeniem, które poprawia wygląd telefonu. Nakładka można łatwo zakładać i zdejmować. Osłona ma podwyższoną górną linię przy aparacie, która pomaga chronić szkło aparatu przed upadkiem z płaskiej powierzchni i przy stawianiu np. na stole.

Ciakawym pomysłem może być etui na Xiaomi Redmi Note 9 zawierająca obrotowy uchwyt pierścieniowy o 360 stopniach, który można przymocować do telefonu komórkowego, aby zapewnić pewny chwyt, dzięki czemu nigdy go nie upuścisz. Metalowa część w ringu ułatwia umieszczenie telefonu w magnetycznym uchwycie samochodowym.

Nawet z założoną pokrywą masz pełny dostęp do wszystkich funkcji urządzenia, w tym mikrofonu, głośnika, kamery i wszystkich przycisków.

Jest 252 produktów.

Pokazano 1-32 z 252 pozycji

Śledź nas na Facebooku