• Banner

Etui Xiaomi Xiaomi Note 9s / Note 9 Pro
Etui Xiaomi Xiaomi Note 9s / Note 9 Pro

Etui Xiaomi Xiaomi Note 9s / Note 9 Pro

Kupiłeś Xiaomi Redmi Note 9S a nie wiesz jak go ubrać żeby chronił i dobrze wyglądał. Z pewnością w naszym sklepie znajdziesz ciekawe etui na telefon dla dzieci, młodzięzy i dorosłych. W więszkości są to pokrowce stylowe, często z elementami 3d. 

Nasze pokrowce do Xiaomi Note 9s wykonane są z połączenia dwóch materiałów elastycznego TPU. Mają matową strukturę, nie zostawiają odcisków. Elastyczny pokrowiec pozwala na łatwe założenie urządzenia, a jednocześnie doskonale trzyma telefon w etui. Etui nie zsuwa się z telefonu, idealnie komponuje się ze smartfonem Xiaomi Redmi Note 9s. Ważną cechą elastycznej ramy jest jej odporność na uderzenia i niepożądane zarysowania. Produkt posiada wycięcia na wszystkie otwory i szczeliny oraz stylowy, oryginalny wygląd. Nasza najnowsza seria pokrowców na ten telefon to wzory artystyczne, królik z futrzanym ogonkiem, czy etui dla chłopaka z metalowym ringem na palec. Ma kilka funkccji przydatnych do codziennego użytkowania smartfonu.

Pamiętaj że pokrowce do Xiaomi 9s i Note 9 Pro mają te same wymiary i wszelkie wycięcia są w tych samych miejscach. Wiec jak szukasz casa dla siebie oba modele będą pasowały na tego smartfona.

Jest 242 produktów.

Pokazano 1-32 z 242 pozycji

Śledź nas na Facebooku